Šerpování žáků 9.A a 9.B
Ve čtvrtek 11. června proběhlo slavnostní šerpování žáků 9.A a 9.B, které se neslo v příjemné a dojemné atmosféře. Pro naše deváťáky to byl jeden z posledních společných okamžiků na základní škole a symbolické rozloučení s etapou, která je provázela celých devět let.
Během slavnosti nechyběly úsměvy, vzpomínky ani emoce. Žáci převzali šerpy jako připomínku svého úspěšného završení základního vzdělávání a vykročili vstříc nové životní etapě.
Všem absolventům přejeme jménem pedagogického sboru mnoho štěstí, zdraví, spokojenosti a úspěchů na středních školách i v osobním životě. Ať se jim daří plnit své sny a ať na léta strávená na naší škole vzpomínají jen v dobrém.