Základní škola Fr. Plamínkové

s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2

Horké aktuality

úno 01, 2016

Školní kolo English Singing Contest Flamingo

Dne 24. února 2016 od 14 hodin proběhne školní kolo English… Více...
led 11, 2016

Výzva - 130. výročí naší školy

Obracíme se na všechny z Vás, kdo jste jakkoli svázáni s… Více...

Kalendář školních aktivit

loader

uk1

fraus

jaknaskoly

        logo RV

 Logo def

 skolaprodemokracii


Školní uniformy   Výuka jazyků

Novinky

img 7202
úno 05, 2016 42

Workshop – technicky zaměřené vzdělávání: Projekt Firemní dobrovolnictví

Pro předmět Svět práce v 9. roč. jsme s radostí uvítali nabídku maminky naší žákyně z…
DSCN2399
úno 04, 2016 77

Beseda s absolventem panem Procházkou v ŠD v rámci oslav 130. výročí

Dne 3. února do školní družiny zavítal bývalý žák naší školy a její absolvent pan…
fata morgana
úno 01, 2016 63

5. třídy ve Fata Morganě

Čtvrteční ranní vyučování a poslední minuty napětí před rozdáváním vysvědčení si žáci…
dscn2387
úno 01, 2016 87

Školní družina v Bio Oko na Hodném dinosaurovi

Dne 27. ledna navštívily děti ze školní družiny se svými vychovatelkami film Hodný…
jirina gurova
úno 01, 2016 119

Vzpomínky Jiřiny Gůrové, bývalé žákyně naší školy

Dne 29. ledna podepsala paní Jiřina Gůrová, narozená 1924, kroniku podpisů absolventů…
escf1
úno 01, 2016 71

Školní kolo English Singing Contest Flamingo

Dne 24. února 2016 od 14 hodin proběhne školní kolo English Singing Contest Flamingo v…
logo
led 31, 2016 73

Rozhodnutí školního parlamentu o výtěžku z vánočního odpoledne

27. ledna na své schůzi zástupci školního parlamentu rozhodli o tom, kam půjde výtěžek z…
P1120519
led 28, 2016 112

Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Kategorie 3. a 4. třída1. místo Eliška Sedláková, 4.A2. místo Jan Skřivánek, 4.A3. místo…
ct2016
led 27, 2016 183

Vyhlášení 1. pololetí soutěže o nejlepší čtenářský deník

2. třídy 1. místo Valerie Chalupecká, 2.B 2. místo Jakub Kment, 2.A 3. místo Anna…
logo
led 27, 2016 104

Celkové výsledky 1. pololetí celoroční projektové soutěže

1. místo Tereza Masničáková, 5.B2. místo Valerie Kuželová, Eliška Pražáková, Jana…