Základní škola Fr. Plamínkové

s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2

logo

  • ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7, Fr. Křížka 2 přijme od 15. srpna 2017 hospodářku školy. Bližší informace na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7, Fr. Křížka 2 přijme od školního roku 2017/2018 pomocné síly do školní kuchyně. Bližší informace na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7, Fr. Křížka 2 přijme od školního roku 2017/2018 učitele s aprobací matematika a s aprobací anglický jazyk. Bližší informace na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7, Fr. Křížka 2 přijme od školního roku 2017/2018 učitele s aprobací na 1. stupeň. Bližší informace na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7, Fr. Křížka 2 přijme od školního roku 2017/2018 vychovatelky do školní družiny. Bližší informace na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..