Školní rok 2020/2021 

Konzultace s učiteli je možná po předchozí e-mailové dohodě

Třídní učitelé e-mail - bez závorek ( ) konzultační hodiny
1. A Mgr. Petra Ludlová ludlova(@)plaminkova.cz Pondělí 12:45 – 13:30
1. B Mgr. Alena Pragerová pragerova(@)plaminkova.cz Úterý 13:45 – 14:30
2. A Mgr. Lucie Klátová klatova(@)plaminkova.cz Středa 12:45 – 13:30
2. B Mgr. Vilma Ottová ottova(@)plaminkova.cz Pátek 7:15 – 7:45
3. A Mgr. Miloslava Nevyhoštěná nevyhostena(@)plaminkova.cz Středa 13:00 – 13:45
3. B Mgr. Jitka Caldová caldova(@)plaminkova.cz Úterý 7:00 – 7:45
4. A Mgr. Jana Kalašová kalasova(@)plaminkova.cz Čtvrtek 12:45 – 13:30
4. B Bc. Richard Sukovič sukovic(@)plaminkova.cz Pátek 15:00 – 16:00
5. A Mgr. Tereza Nejtková nejtkova(@)plaminkova.cz Pondělí 7:10 – 7:55
5. B Mgr. Dana Svobodová svobodova(@)plaminkova.cz Pondělí 10:00 – 10:45
6. A Mgr. Michal Zapala zapala(@)plaminkova.cz Úterý 12:45 – 13:30
6. B Mgr. Kateřina Kalčicová kalcicova(@)plaminkova.cz Čtvrtek 9:00 – 10:00
6. C Mgr. Kateřina Střelická strelicka(@)plaminkova.cz Pondělí 14:00 – 15:00
7. A Mgr. Lenka Šimánková simankova(@)plaminkova.cz dle domluvy
7. B Mgr. Adéla Pokutová pokutova(@)plaminkova.cz Úterý 7:00 – 7:45
7. C Mgr. Rudolf Hůla hula(@)plaminkova.cz Čtvrtek 14:00 – 15:00
8. A Mgr. Radka Tůmová tumova(@)plaminkova.cz Středa 14:00 – 15:00
8. B Mgr. Naďa La Mantia Magulová magulova(@)plaminkova.cz Úterý 13:00 – 14:00
9. A Bc. Lucie Klatovská klatovska(@)plaminkova.cz Čtvrtek 14:00 – 15:00

Netřídní učitelé e-mail - bez závorek ( ) konzultační hodiny
Mgr. Eva Canales Tejedor canales(@)plaminkova.cz Pondělí 8:00 – 8:45
Mgr. et Mgr. Nataliya Zhukova zhukova(@)plaminkova.cz Středa 10:50 – 11:30
Mgr. Milan Přibáň priban(@)plaminkova.cz Středa 12:10 – 12:30
RNDr. Karel Pecka pecka(@)plaminkova.cz Středa 10:55 – 11:40
Mgr. Veronika Pelnářová pelnarova(@)plaminkova.cz
Bc. Markéta Popelářová popelarova(@)plaminkova.cz Čtvrtek 10:55 – 11:40
Robert Lynn Bivens bivens(@)plaminkova.cz Pondělí 13:00 – 14:00
Mgr. Anna Simonová simonova(@)plaminkova.cz Středa 8:00 – 8:45
MFA. David Smith smith(@)plaminkova.cz Úterý 8:00 – 8:45
Mgr. Mathieu Ponnard ponnard(@)plaminkova.cz Čtvrtek 10:00 – 10:45
Mgr. Zuzana Jurechová, Ph. D. jurechova(@)plaminkova.cz Pátek 8:15 – 9:00
Tomáš Loskot loskot(@)plaminkova.cz Úterý 8:00 – 8:45
Mgr. Matoušková K. – šk. psych. matouskova(@)plaminkova.cz Středa 9:00 – 12:00